Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
FIBC Torba narożna przewodząca Torba cementowa 3000 LBS Zaprojektowana na zamówienie
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Oddychająca tkanina polipropylenowa Worki wentylowane, torebka warzywna na tonę cebuli
| Nazwa produktu: | wentylowane worki masowe |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Biały Czarny Szary ONZ Big Bag 4 kolory maksymalnie z jednej strony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Odporność chemiczna, przewodząca duża torba o dobrej odporności na zimno
| Odporność na korozję: | UV |
|---|---|
| Odporność na zimno: | Dobry |
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Niestandardowe worki z opakowaniami dla Państwa wyjątkowych potrzeb
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| nadający się do recyklingu: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |

