Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Zindywidualizowany duży worek FIBC z materiałem PE PP Liner i prostym wyładowaniem do wszechstronnych zastosowań
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Dostosowane torby antystatyczne o masie 1000 kg Odporne na ścieranie mniejsze niż 0,5 S Zanik statyczny
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na UV: | Doskonały |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
100% polipropylenu dziewiczego klasy spożywczej FIBC zaprojektowany z 6 pętlami podnoszącymi i opcją Duffle Top
| Rodzaj: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 i 6:1 |
| Pętle do podnoszenia: | 2, 4, 6 |
FIBC polipropylen do bezpiecznego i czystego transportu
| Chain Loop: | 12'' Long |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Corner Loops: | 4 |
1-tonowe duże torby Jumbo o odporności na ścieranie Odporność na zimno 10^4-10^6 Ohm/sq
| Odporność powierzchniowa: | 10^4-10^6 omów/kw |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
| przegroda: | - Tak, proszę. |

