Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Dobry odporność na wodę worki antystatyczne 1000 kg z mocą uszczelnienia
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Anti Static NEL Fibc Container Earth Resistance Zapobieganie eksplozjom
| Nazwa produktu: | uziemiony, przewodzący duży worek |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
2205 Lbs 4 Panel Cross Corner Baffle Bag for Heavy Duty
| Stitching: | Reinforced |
|---|---|
| Zipper: | Customized |
| Usage: | Packaging |
4 pętle kątowe worek z 5 1 czynnikiem bezpieczeństwa i materiałem podlegającym recyklingowi
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 Or 6:1 |
| Material: | Polypropylene |
Elastyczne, pośrednie worki na pojemniki 38X38 "800 KG fibc
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Przewodzący duży worek do rozpadu statycznego nawozu Mniej niż 0,5 sekundy
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to UV: | Excellent |
| Static Decay: | Less Than 0.5 Seconds |
Powlekana, antystatyczna duża torba przewodząca Fibc o wadze 1100 funtów
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczna, antypoślizgowa |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Zindywidualizowany przewodzący duży worek z doskonałą odpornością na promieniowanie UV i odpornością na korozję
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |

