Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pp fibc jumbo bags ] mecz 186 produkty.
Otwarta górna wylewka 4 krzyżowe pętle narożne Big Bag Jumbo Bag FIBC
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Torby Super Sack 1 Ton Fibc Big Jumbo
| Nazwa produktu: | Duża torba zbiorcza |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | 100% dziewiczy polipropylen |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
SGS / CPTC Luzem PP Jumbo Bag Big Bag FIBC 2200LBS Na węgiel aktywny
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Chemikalia Nowy materiał PP Big Bag FIBC Ton Bulk Bag 2205lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Żywność poddana działaniu promieniowania UV FIBC
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Bezpieczna niebieska / biała / czarna duża torba FIBC, UV 2200 LBS Fibc Bulk Bags
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Czarna tkana torba z przegrodą PP / torba Q FIBC do proszków chemicznych z mąki w proszku
| Nazwa produktu: | worek z osłonami |
|---|---|
| Materiał: | 100% dziewiczy PP |
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |

