Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pp fibc jumbo bags ] mecz 180 produkty.
Zwykła duża torba FIBC z dnem i otwartą górą z etykietami
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| LINIOWIEC: | Tak |
| Pętle do podnoszenia: | 4/2/1 |
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
FIBC 100% Pure Pp Material Ton Bag, Jumbo Plastic Bag With Baffle
| Kolor: | biały, |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Budowa: | Upanel |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Biała, czarna, masowa torba FIBC klasy spożywczej Duża wentylowana torba z tkaniny PP
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Wysoka torba U-Panel Big Bag FIBC, duże torby cementowe z polipropylenu poddanego obróbce UV
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Szara tkanina PP 1000KGS 4 panelowe duże duże torby do transportu nasion do przechowywania
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Dwie pętle Niebieska okrągła torba FIBC klasy spożywczej FIBC z 4 podnoszonymi promieniami UV
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Okrągły FIBC z dwiema pętlami |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Duży PP polipropylen 3000lbs biały FIBC klasy spożywczej / 1 tona torby
| Pojemność: | do 4400 funtów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Niestandardowe mąki FIBC klasy spożywczej U - panel ze 100% materiału Virgin PP
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750 kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |

