Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Jednotonowe worki polipropylenowe Elastyczne pośrednie pojemniki do przewozu luzem
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Wysokość torby: | 80'' wysoki |
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Materiały chemiczne Certyfikowany przez FIBC udźwig big bagu do 3000 funtów
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Pojemność: | do 3000 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Big Bag z polipropylenu klasy spożywczej FIBC poddany obróbce UV dla przemysłu spożywczego
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Duże 4-panelowe okrągłe worki PP UN o wadze 3000 funtów FIBC 1-tonowe zawieszenie
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Polipropylenowe uziemiające przewodzące duże worki Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Duża torba UN 2200 funtów do przechowywania towarów niebezpiecznych
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

