Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2200 funtów worek z bafflem
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Granulowane opakowania przewodzące worki luzem z nadrukiem i wylewką tęczówki
| Pojemność: | 1000 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
3000lbs polipropylenowe worki luzem 6OZ Un Certified do IMDG
| kolor: | biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000lbs |
Duże worki do przechowywania kostki FIBC na proszki chemiczne z węgla mącznego
| Nazwa produktu: | przegroda |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |
Okrągły / Rurowy półnarożny PP Tkany Big Bag FIBC Super Sack
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Beżowa czteropanelowa duża torba na pojemniki PP FIBC z bocznymi szlufkami
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Płaskie dno FIBC klasy spożywczej, duże torby Fibc z wylewką
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | Biały |

