Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Materiały łatwopalne Opakowanie zbiorcze Fibc przewodzący U - panel TYP C.
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Elastyczne, pośrednie worki na pojemniki 38X38 "800 KG fibc
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Niestandardowe mąki FIBC klasy spożywczej U - panel ze 100% materiału Virgin PP
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750 kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |
UV Resistant Coating Container Bag The Ultimate Solution for Eco-Friendly and Sustainable Storage
| Printing: | Yes |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Coating: | UV Resistant |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Przegroda zaprojektowana niebezpieczny proszek chemiczny Przechowywanie Antystatyczny Fibc z przesiewaniem
| Kolor: | CROHMIQ biały lub niebieski |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Nazwa produktu: | Worek przegrodowy typu D. |
2205 kg Elastyczne pośrednie pojemniki luzem do pakowania produktów rolnych
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Żywność poddana działaniu promieniowania UV FIBC
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |

