Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Biała, czarna, masowa torba FIBC klasy spożywczej Duża wentylowana torba z tkaniny PP
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Elastyczna torba na pojemniki Innowacyjna konstrukcja rurowa
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Tkane torby polipropylenowe Woreczki jednotonowe 10 '' High 14 DX 18''H
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Pojemniki masowe Fibc
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | do 3300 funtów |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
SGS Cztery panelowe worki tkane z polipropylenu z pierwszego tłoczenia BOPP
| Nazwa produktu: | 4-panelowa torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| kolor: | 6 kolorów folii BOPP |
1000 kg antystatyczne worki przemysłowe CROHMIQ niebiesko-białe do przechowywania proszku chemicznego
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |
Antystatyczna CROHMIQ niebiesko-biała FIBC 1-tonowa torebka zbiorcza rozpraszająca bez uziemienia
| Nazwa produktu: | Torba typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | CROHMIQ niebieski lub biały |

