Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
Virgin Woven Flexible Intermediate Bulk Fibc Jumbo Bulk Bags
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Indywidualne mąki kukurydziane / panel ryżowy U Food Bulk Bags Super Sacks
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
1 tony Wentylowane worki Fibc Nie uziemiony Super Sack
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
| Umiejętność: | Antystatyczny |
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Rozpraszające antystatyczne worki zbiorcze FIBC CROHMIQ niebiesko-białe na niebezpieczny proszek chemiczny
| materiał: | CROHMIQ biały lub niebieski |
|---|---|
| Kolor: | CROHMIQ biały lub niebieski |
| Nazwa produktu: | Torba CROHMIQ |
Daffle Fibc Jumbo Bulk Bags Druk BOPP poddany obróbce UV
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | Biały |
Pętle narożne UN Bulk Bags 2200lbs ASTM G 154-00 Biały 1000 kg
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Opakowanie przemysłowe Duży narożny 1-tonowy worek z polipropylenu
| kolor: | szary |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
500-2500 kg Udźwig Worek zbiorczy Fibc Odporny na promieniowanie UV Pokryty wkładką PE / PP
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 500szt |
| Top: | Otwarte/Napełnianie/Duffle |

