Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
SGS Wylewka Iris 5,5 uncji powlekane PP Jumbo Fibc Worki luzem
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Panel NEL 4 3300lbs Materiały łatwopalne Torba z siatki przewodzącej typu C.
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Cztery panelowe worki luzem z wentylacją rolniczą 600 kg, antystatyczne
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
CPTC Full Open Top 500 kg Pp Worki masowe, torby Fibc Jumbo
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
4 panele 3300lbs łatwopalne torby z siatki przewodzącej, wentylowane torby zbiorcze
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
1320LBS dolne uszczelnione przewodzące FIBC, certyfikowane worki zbiorcze Un
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
1000 kg TYP C FIBC Plastikowe wodoodporne duże torby luzem
| Pojemność: | 1000kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Przemysł spożywczy Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Worki tonowe z polipropylenu
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| kolor: | biały |
| materiał: | 100% PP |
3000lbs Worki luzem z certyfikatem UN FIBC z polipropylenu od 6OZ do 7OZ, niestandardowy rozmiar
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |

