Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Białe antystatyczne worki zbiorcze TYP D Nieuziemione, anty-przesiewające na chemikalia
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| materiał: | Antystatyczna tkanina |
| Nazwa produktu: | Duża torba typu D. |
1 tony Virgin PP Wentylowane duże worki luzem Fibc
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
Duże polipropylenowe elastyczne pojemniki luzem klasy spożywczej FIBC
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Kolor: | biały |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Odgradzające przewodzące przemysłowe worki masowe zapobiegające przesianiu dla towarów łatwopalnych
| certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczna antyprzesiewowa |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Barwniki do przechowywania Łatwopalne produkty chemiczne Fumna torba JUMBO przewodząca
| Pojemność: | 500kgs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Nazwa produktu: | uziemiona duża torba |
Uziemione worki przewodzące o dużej pojemności 500 kg TYP C do materiałów łatwopalnych suchych
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Torba przewodząca Fibc NEL / SGS TYP C, torby antystatyczne Opakowanie zbiorcze towarów łatwopalnych
| Pojemność: | 3300lbs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
4-panelowe przewodzące torby masowe Antystatyczne torby luzem z nadrukowanym logo
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |

