Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Wielkogabarytowa torba FIBC klasy spożywczej, zabezpieczona przed przesiewaniem, o pojemności jednej tony
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
Wentylowane torby zbiorcze o pojemności 6 uncji nadające się do recyklingu w transporcie
| Typ: | duża torba |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| Materiał: | PP |
Duże worki antystatyczne o pojemności 1 tony, o pojemności 500 kg
| ROZMIAR: | 6 OZ |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | Tak |
| Materiał: | PP |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
Zatwierdzone przez ONZ, wentylowane torby masowe do transportu do 3000 funtów
| ROZMIAR: | 6 OZ |
|---|---|
| bariera wilgoci: | Tak |
| wielokrotnego użytku: | Tak |
Wentylowane pojemniki do przechowywania orzeszków ziemnych Certyfikowane przez American Peanut Council
| Nazwa produktu: | wentylowana duża torba orzechowa |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |

