Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 384 produkty.
Pojemnik Big Bulk Jumbo Fibc Bags 1 tona 1,5 tony 2 tony do transportu 38 * 38 * 50 "
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Bezpieczna niebieska / biała / czarna duża torba FIBC, UV 2200 LBS Fibc Bulk Bags
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Otwarte białe torby jumbo z górnym obwodem do pakowania produktów rolnych
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Krzyżowa okrągła torba masowa FIBC ze spódnicą na proszek żelazny
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Rolnictwo / minerały / chemikalia / żywność Worki na pojemniki 2 metry sześcienne
| Nazwa produktu: | Worek na odpady o powierzchni 2 metrów sześciennych |
|---|---|
| materiał: | PP |
| rozmiar: | 200 x 100 x 100 cm |
Worki na odpady o powierzchni 3 metrów sześciennych na minerały rolnicze i chemikalia i żywność
| Nazwa produktu: | worek na odpady do suchych pojemników luzem |
|---|---|
| kolor: | Białe czy czarne |
| rozmiar: | nadaje się do kontenera 20 stóp lub 40 stóp |
20-stopowe suche worki do kontenerów na słód 100% dziewicza tkanina PP
| Nazwa produktu: | 20-stopowa sucha torba na pojemniki |
|---|---|
| wydrukować: | czarny lub drukowany |
| rozmiar: | nadaje się do 20 stóp |
Pojemniki na suchą saszetkę z pojemnikiem cztero-panelowy do ziaren kawy
| Nazwa produktu: | sucha saszetka na pojemnik luzem |
|---|---|
| wydrukować: | czarny lub drukowany |
| liniowiec: | z lub nie |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

