Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] mecz 97 produkty.
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Opcja podnoszenia: | 4 Pętle kątowe |
|---|---|
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
| Pojemność: | 4400 funtów |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Zastosowalny i trwały duży worek FIBC do przechowywania materiałów masowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Oddychająca torba zbiorcza z polipropylenu z podwójnym ściegiem, wentylowana 2 tony
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na korozję: | UV |
| Odporność na zimno: | Dobrze. |
Tkanina przewodząca, polipropylenowa, wentylowana, przegrodowa torba zbiorcza, odporna na promieniowanie UV 2T
| Odporność na UV: | Doskonały |
|---|---|
| Siła uszczelnienia: | Dobrze |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Worki antystatyczne o masie 1000 kg Dostosowany rozmiar i dobra odporność na zimno
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

