Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] mecz 97 produkty.
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Dostosowane torby antystatyczne o masie 1000 kg Odporne na ścieranie mniejsze niż 0,5 S Zanik statyczny
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na UV: | Doskonały |
Worki antystatyczne z podwójnym ściegiem odporne na promieniowanie UV 1000 kg z rozkładem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Odporność na UV: | Doskonały |
Przewodzące worki antystatyczne Fibc Bulk Big Jumbo 1000 kg 1200 kg do opakowania chemicznego
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
1000kg TYPE D Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Packaging
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Resistant: | Yes |
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Standardowy polipropylen z panelem w kształcie litery U 1 tony worków, konstrukcja 1 tona worków luzem
| Nazwa produktu: | Standardowa torba o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Transport cementu / minerałów / chemikaliów 1 Worki tonowe Panel U FIBC
| Nazwa produktu: | Worek o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
4-panelowa torba z przegrodą o wysokości 1000 kg, 100% pierwotnego PP do pakowania granulatu
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |

