Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] mecz 97 produkty.
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1-tonowe duże torby Jumbo o odporności na ścieranie Odporność na zimno 10^4-10^6 Ohm/sq
| Odporność powierzchniowa: | 10^4-10^6 omów/kw |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Otwarta ziemia, cement / minerały Jumbo Bag 1 Ton do łatwego napełniania i rozładowywania
| Nazwa produktu: | otwarta górna 1 tonowa torba |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Szara tkanina PP 1000KGS 4 panelowe duże duże torby do transportu nasion do przechowywania
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba typu U-panel |
|---|---|
| Pętle: | pętle narożne |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

