Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] mecz 97 produkty.
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worki FIBC laminowane BOPP
| Nazwa produktu: | Torba laminowana Bopp |
|---|---|
| Tworzywo: | Bopp drukowana folia plus pp |
| Kolor: | 6 kolorów dla filmu Bopp |
Spożywcze elastyczne elastyczne pojemniki luzem PP Tkane duże torby FIBC
| Nazwa produktu: | okrągła torba |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |

