Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 4 panel fibc bulk bag ] mecz 210 produkty.
Szary U-Panel Duże worki polipropylenowe FIBC poddane działaniu promieniowania UV z wkładką PE
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Szary |
Spódnica Top U Panel Przemysłowe torby masowe poddane obróbce UV na piasek / cement / glebę
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
2200LBS U-Panel Sand / Cement / Soil FIBC Jumbo Bag, współczynnik bezpieczeństwa 5-1
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Virgin Woven Flexible Intermediate Bulk Fibc Jumbo Bulk Bags
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Składana duża torba odporna na wilgoć Okrągła torba masowa FIBC PP na minerały
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg-2000kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Elastyczne pośrednie pojemniki zbiorcze Duża torba FIBC 1 tona z czterema spławikami
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Opakowania przemysłowe 1-tonowe worki luzem, obróbka UV Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Fibc
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Panel U Typ D 500kg Antystatyczne worki zbiorcze na niebezpieczne proszki chemiczne
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| materiał: | CROHMIQ biały lub niebieski |
| Budowa: | Panel U lub 4 panele |
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Druk: | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia: | Gładki |

