Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ fibc type c ] mecz 392 produkty.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
Duże worki antystatyczne o pojemności 1 tony, o pojemności 500 kg
| ROZMIAR: | 6 OZ |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | Tak |
| Materiał: | PP |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duża torba UN 2200 funtów do przechowywania towarów niebezpiecznych
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
3000lbs polipropylenowe worki luzem 6OZ Un Certified do IMDG
| kolor: | biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000lbs |
1000 kg Un Certified Bulk Bags Tkana tkanina laminowana PP
| Materiał: | Tkany PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Niestandardowe worki z opakowaniami dla Państwa wyjątkowych potrzeb
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| nadający się do recyklingu: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Kolor: | Biały |

