Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ fibc type c ] mecz 392 produkty.
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Przemysłowe proszki chemiczne 2-tonowa przegroda transportowa, transport big bag
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek kostki |
| liniowiec: | Nr |
Kwadratowa torba z przegrodą w kształcie sześcianu do wysyłki proszków chemicznych z mąki
| Pojemność: | do 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Okrągły / Rurowy Big Bag o pojemności 1 tony
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
2200 funtów worek z bafflem
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Pojemność: | 2200 funtów |
500KG uziemione, wentylowane worki masowe Jumbo Open Top Anti Static
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Barwniki Proszki Uziemiona siatka przewodząca Big Bag Pojemność 4400lbs
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Towary łatwopalne Przewodząca duża torba o pojemności 4400 funtów
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |

