Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ fibc type c ] mecz 392 produkty.
Chemiczna / węgle / mąka w proszku PE przegroda w pojemnikach na tony
| Nazwa produktu: | Wkładka przegrody PE |
|---|---|
| Grubość: | 4mil, 6mil |
| Budowa: | przegroda, kostka |
Przejrzysty worek PE
| Nazwa produktu: | Wyszukiwarka konstrukcji przegrody |
|---|---|
| Grubość: | 4mil, 6mil |
| Budowa: | Zmalnia, kostka |
Worki wentylowane PP z przepuszczającą wodę tkaniną na opakowanie o pojemności jednej tony
| Nazwa produktu: | duża torba z tkaniny penetrującej wodę |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
Przegradzana podszewka LDPE z Virgin PE z zakładkami na zewnętrznej dużej torbie i woreczku
| Nazwa produktu: | Wykładzina z PE |
|---|---|
| Grubość: | 3 mil |
| Budowa: | przegroda, sześcian |
Big Bag Baffle Liner do przechowywania produktów rolnych, 100% nowy materiał
| Nazwa produktu: | podszewka z przegrodą |
|---|---|
| Grubość: | 4 mil |
| Budowa: | przegroda, sześcian |
Magazyn 1.5T Nasiona soi Polipropylen Torba z przegrodą Powierzchnia niepowlekana
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |

