Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ four panel un fibc bags ] mecz 249 produkty.
Przechowywanie towarów niebezpiecznych 2200 funtów UN Bulk Bags Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
PP Płaskie dno Torba chemiczna Fibc Big Jumbo Big 2750lbs Współczynnik bezpieczeństwa 6-1
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Przegroda TYPU D Woreczki antystatyczne PP Jumbo Sift Proofing dla proszków chemicznych
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| materiał: | Antystatyczna tkanina |
| Nazwa produktu: | Worek przegrodowy typu D. |
TYPU D Przewodzące niebieskie worki jumbo PP Antypoślizgowe antystatyczne worki zbiorcze na proszki chemiczne
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| materiał: | Antystatyczna tkanina |
| Nazwa produktu: | Worek jumbo typu D. |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |

