Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ four panel un fibc bags ] mecz 249 produkty.
Materiał PP Przemysłowe duże torby FIBC klasy spożywczej do ryżu / mąki / żywności
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Beżowy okrągły 1-tonowy FIBC klasy spożywczej z dwoma uchwytami, poddany obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Indywidualne mąki kukurydziane / panel ryżowy U Food Bulk Bags Super Sacks
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Jednotonowe worki polipropylenowe Elastyczne pośrednie pojemniki do przewozu luzem
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Wysokość torby: | 80'' wysoki |
Przemysł spożywczy Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Worki tonowe z polipropylenu
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| kolor: | biały |
| materiał: | 100% PP |
FIBC Torba narożna przewodząca Torba cementowa 3000 LBS Zaprojektowana na zamówienie
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
SGS / CPTC Luzem PP Jumbo Bag Big Bag FIBC 2200LBS Na węgiel aktywny
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Elastyczne, pośrednie worki na pojemniki 38X38 "800 KG fibc
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |

