Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ four panel un fibc bags ] mecz 249 produkty.
Bryły smoły węglowej Big Bag FIBC 2200LBS z pętlami narożnymi lub narożnymi
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Tkany PP Big Bag FIBC 2205 funtów do pakowania granulatu PTA / granulatu EVA
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Korpus panelu U na pętle narożne 1000 kg
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Wentylowane, oddychające elastyczne pośrednie pojemniki masowe FIBC do drewna pekan ziemniaczanego
| Nazwa produktu: | wentylowana, oddychająca duża torba |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
1 tona Nasiona rolnicze Duże worki FIBC Folia BOPP powlekana na zewnątrz
| Nazwa produktu: | Torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| kolor: | 6 kolorów folii BOPP |
Barwniki do przechowywania Łatwopalne produkty chemiczne Fumna torba JUMBO przewodząca
| Pojemność: | 500kgs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Nazwa produktu: | uziemiona duża torba |
Biały Czarny Szary ONZ Big Bag 4 kolory maksymalnie z jednej strony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
One Ton BOPP laminowane torby FIBC powlekane folią Big Bag do użytku w rolnictwie
| Nazwa produktu: | Torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| Kolor: | 6 kolorów dla folii BOPP |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Uziemione worki przewodzące o dużej pojemności 500 kg TYP C do materiałów łatwopalnych suchych
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |

