Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ four panel un fibc bags ] mecz 249 produkty.
500KG uziemione, wentylowane worki masowe Jumbo Open Top Anti Static
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Polipropylenowe uziemiające przewodzące duże worki Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Okrągły / Rurowy Big Bag o pojemności 1 tony
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Bryłki smoły węglowej 2200LBS Jumbo Bags z pętlami narożnymi lub narożnymi
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Otwarte białe torby jumbo z górnym obwodem do pakowania produktów rolnych
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Folia PE 4-panelowa wkładka do pojemników zbiorczych Poddana obróbce UV
| Nazwa produktu: | 4 panelowa torba |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Kolor: | biało niebieski, |
Polipropylenowe, przewodzące, przewodzące worki antystatyczne
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe Okrągły / rurowy Big Bag Piasek Żwir Transport gleby
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |

