Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ label fibc bulk bag ] mecz 329 produkty.
Odporność chemiczna, przewodząca duża torba o dobrej odporności na zimno
| Odporność na korozję: | UV |
|---|---|
| Odporność na zimno: | Dobry |
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
600 kg biała duża torba ONZ FIBC, duże towary przemysłowe
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Torba z certyfikatem UN |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Antystatyczna masa cementowa z piaskiem PP Tkana duża torba 4 Pętla narożna
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duża torba UN 2200 funtów do przechowywania towarów niebezpiecznych
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Czteropanelowa duża torba FIBC z bocznymi szlufkami, przemysłowa torba PP zbiorcza
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |

