Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ label fibc bulk bag ] mecz 329 produkty.
4-panelowa, nieprzepuszczalna przesiewacz 850KGS polipropylenowa worek zbiorczy na skrobię
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 1870 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Duża, 4-częściowa torba na masę z paskiem sztafetowym do pakowania soi / nasion
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Doskonała odporność na czarną przewodzącą powłokę antystatyczną typu Big Bag UV
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV: | Doskonały |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
Odporność na promieniowanie UV Przewodzący duży worek Dobra odporność na zimno Odporność chemiczna
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Siła ściegu: | Podwójny ścieg |
Dobra odporność na zimno Dostosowana duża torba przewodząca z dobrą odpornością na wodę
| siła rozdarcia: | Doskonały |
|---|---|
| Odporność na korozję: | UV |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
Przewodzące worki antystatyczne Fibc Bulk Big Jumbo 1000 kg 1200 kg do opakowania chemicznego
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Uziemione PP FIBC Przewodzące duże worki do przechowywania luzem Białe 2205 funtów
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczne przeciwsiewne |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |

