Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ label fibc bulk bag ] mecz 329 produkty.
biały 39x39 "4400lbs Przewodząca duża torba na materiały łatwopalne
| Nazwa produktu: | Worek przewodzący typu C. |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39 * 39 ", 41 * 41" |
| kolor: | Biały |
Odporna na zimno przewodząca duża torba z zanikiem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
Przewodzące duże uziemiające worki FIBC do farbowania proszków chemicznych łatwopalne towary
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Materiały łatwopalne Opakowanie zbiorcze Fibc przewodzący U - panel TYP C.
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Torba przewodząca Fibc NEL / SGS TYP C, torby antystatyczne Opakowanie zbiorcze towarów łatwopalnych
| Pojemność: | 3300lbs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Dwie pętle Niebieska okrągła torba FIBC klasy spożywczej FIBC z 4 podnoszonymi promieniami UV
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Okrągły FIBC z dwiema pętlami |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Duże duże wentylowane worki PP FIBC tylko dla orzeszków rolnych
| Nazwa produktu: | wentylowana, oddychająca duża torba |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
Opakowania z drewna opałowego Duże worki orzechowe FIBC z wentylowaną tkaniną polipropylenową
| Nazwa produktu: | wentylowana duża torba orzechowa |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
Wentylowane, oddychające elastyczne pośrednie pojemniki masowe FIBC do drewna pekan ziemniaczanego
| Nazwa produktu: | wentylowana, oddychająca duża torba |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |

