Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 206 produkty.
Materiały chemiczne Certyfikowany przez FIBC udźwig big bagu do 3000 funtów
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Pojemność: | do 3000 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duże 4-panelowe okrągłe worki PP UN o wadze 3000 funtów FIBC 1-tonowe zawieszenie
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Duża torba UN 2200 funtów do przechowywania towarów niebezpiecznych
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Podszewka z rurki PE Big Bag 100% dziewiczy materiał polietylenowy, pusty lub zadrukowany
| Nazwa produktu: | Wyściółka tuby z big bagu PE |
|---|---|
| materiał: | PE |
| Kolor: | naturalny, niebieski, czarny, różowy |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
3000lbs polipropylenowe worki luzem 6OZ Un Certified do IMDG
| kolor: | biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000lbs |
Worki masowe Fibc odporne na promieniowanie UV 500-2500 kg Udźwig MOQ 500 sztuk
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Kolor: | Biały, niebieski, zielony itp. |
| Spód: | Zwykły/Rozładowanie/Wylewka |

