Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 215 produkty.
Szary U-Panel Duże worki polipropylenowe FIBC poddane działaniu promieniowania UV z wkładką PE
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Szary |
Przewodzące duże uziemiające worki FIBC do farbowania proszków chemicznych łatwopalne towary
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Nieuziemny przewodzący duży worek 500 kg na niebezpieczne łatwopalne proszki
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
| umiejętność: | antystatyczny |
1-tonowy przewodzący duży worek uziemiający do antystatycznej tkaniny PP, współczynnik bezpieczeństwa 5-1
| Pojemność: | 2200lbs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Czteropanelowa przewodząca duża torba 600 kg, biała duża torba z polipropylenu
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Przegroda Duża torba przewodząca, duże torby antystatyczne z materiałem Pp
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczne przeciwsiewne |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Uziemione PP FIBC Przewodzące duże worki do przechowywania luzem Białe 2205 funtów
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczne przeciwsiewne |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |

