Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Jumbo 2205lbs PP Elastyczne pośrednie worki na pojemniki luzem
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Bryły smoły węglowej Big Bag FIBC 2200LBS z pętlami narożnymi lub narożnymi
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
1 tona Super Sack przewodząca duża torba z wkładką HDPE
| Certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Funkcja: | Oddychająca |
| Materiał: | 100% polipropylen |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Bryłki smoły węglowej 2200LBS Jumbo Bags z pętlami narożnymi lub narożnymi
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Otwarte białe torby jumbo z górnym obwodem do pakowania produktów rolnych
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
2200 funtów worek z bafflem
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Pojemność: | 2200 funtów |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
Dostosowywalny duży worek FIBC do Twoich specyficznych wymagań opakowaniowych
| Wielkość: | 90x90x100cm |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
| Pojemność: | 1000 kg |

