Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Worek FIBC do produktów spożywczych, pojemność 1000 kg, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Worek typu FIBC spożywczy z lejkowym dnem, pojemność 2205 funtów
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Poziom żywności FIBC Wielkie worki 1000 kg Poziom 6: 1 stosunek bezpieczeństwa
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
biały 2200LBS Polipropylen Jumbo Big Bag FIBC
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Szary U-Panel Duże worki polipropylenowe FIBC poddane działaniu promieniowania UV z wkładką PE
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Szary |
Wysoka torba U-Panel Big Bag FIBC, duże torby cementowe z polipropylenu poddanego obróbce UV
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |

