Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Materiał PP normalna przegroda sześciokątna torba FIBC na mąkę / węgle / proszki chemiczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Torba Q. |
| Pojemność: | do 3300 funtów |
Przemysłowe proszki chemiczne 2-tonowa przegroda transportowa, transport big bag
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek kostki |
| liniowiec: | Nr |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
3000lbs polipropylenowe worki luzem 6OZ Un Certified do IMDG
| kolor: | biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000lbs |
U-Panel Kolorowy nadruk Big Bag, Pp Super Sacks FIBC Bulk Bag 1500kg
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały, czarny, pomarańczowy, niebieski, |
Czteropanelowa duża torba FIBC z bocznymi szlufkami, przemysłowa torba PP zbiorcza
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
3000lbs Worki luzem z certyfikatem UN FIBC z polipropylenu od 6OZ do 7OZ, niestandardowy rozmiar
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |

