Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Baffle Big Space Saver Bag Bulk Liner Bulk Bag Używany FIBC Jumbo Bag Polipropylen
| Stosowanie: | Ziarno Rolnictwo Pszenica Ryż |
|---|---|
| Kolor: | SGS/CPTC |
| Materiał: | Polipropylen |
Wysoka czteropanelowa tkana duża torba z polipropylenu FIBC do 4400 funtów Zastosowanie przemysłowe
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
Beżowa czteropanelowa duża torba na pojemniki PP FIBC z bocznymi szlufkami
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
U-Panel Big Bag FIBC
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
2200LBS U-Panel Sand / Cement / Soil FIBC Jumbo Bag, współczynnik bezpieczeństwa 5-1
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Spódnica Top U Panel Przemysłowe torby masowe poddane obróbce UV na piasek / cement / glebę
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Tkane torby polipropylenowe Woreczki jednotonowe 10 '' High 14 DX 18''H
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |

