Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
41 * 41 "Big Bag poddany obróbce UV FIBC Super Sack U Panel w kształcie panelu odporny na wilgoć
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 39 * 39 '', 41 * 41 '' |
| kolor: | SGS / CPTC |
1,5-tonowy szew boczny Big Bag FIBC Polipropylen poddany obróbce UV dla przemysłu
| Nazwa produktu: | duża torba |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
CPTC Full Open Top 500 kg Pp Worki masowe, torby Fibc Jumbo
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
Pełna otwarta torba Big Bag 500 kg UN FIBC Opakowanie materiałów niebezpiecznych
| Nazwa produktu: | Duża torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Obróbka UV: | standard ASTM G 154-00 |
600 kg biała duża torba ONZ FIBC, duże towary przemysłowe
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Torba z certyfikatem UN |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Materiały chemiczne Certyfikowany przez FIBC udźwig big bagu do 3000 funtów
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Pojemność: | do 3000 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |

