Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, 100% dziewiczy polipropylen, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Wielkość żywności FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% polypropylenu dziewiczego
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Big Bag z polipropylenu klasy spożywczej FIBC poddany obróbce UV dla przemysłu spożywczego
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Virgin Polypropylen 35X35 "FIBC Food Grade Jumbo Bulk Torby
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba FIBC |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| Opcja rozmiaru: | 35 * 35 '' |
Duży worek polipropylenowy FIBC, 3000 kg Elastyczny pośredni pojemnik luzem Dostosowany rozmiar
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
CPTC 2205lbs Jedna tona polipropylenowa duża torba FIBC
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Rurowa górna dolna polipropylenowa przewodząca duża torba Niestandardowe logo
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |

