Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white gravel bulk bag ] mecz 52 produkty.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
Białe worki 1-tonowe, pyłoszczelne, tak, z nadrukiem lub bez, UV
| wielokrotnego użytku: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wodoszczelny: | - Tak, proszę. |
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
TYPU D Baffle Anti-Static Bulk Bags Efektywne i niezawodne rozwiązanie opakowaniowe
| Użycie: | Obsługa materiałów sypkich |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Styl podnoszenia: | 4 Pętle kątowe |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Przemysł naftowy Worki sypkie z żwiru, worek PP z 12 do 48 cali
| Nazwa produktu: | worek rurowy, worek rurowy |
|---|---|
| Pojemność: | od 1600 funtów do 12500 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
Big Bag 35x35 "Chemical UN / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Nazwa produktu: | jedna tona żwirowa torba |
|---|---|
| Pojemność: | do 2200 funtów |
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Wielka torba FIBC doskonałe rozwiązanie opakowaniowe dla produktów o dużej pojemności
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
Niestandardowe worki z opakowaniami dla Państwa wyjątkowych potrzeb
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| nadający się do recyklingu: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |

