Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white gravel bulk bag ] mecz 52 produkty.
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe Okrągły / rurowy Big Bag Piasek Żwir Transport gleby
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Kolor: | Biały |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Dostosowywalna torba z osłonami idealny wybór dla bezpiecznego transportu produktów
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
Standardowy panel U 1,5 tony Big Bag FIBC z otwartym blatem do budowy
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |

