Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white gravel bulk bag ] mecz 52 produkty.
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for White Goods Distribution and Protection
| Lifting Style: | Forklift |
|---|---|
| Static Dissipation: | Yes |
| Liner: | None |
Pętle do podnoszenia narożne do worków 1 tona, wodoodporne, 90cm x 90cm x 90cm, do materiałów budowlanych
| Wodoszczelny: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wielokrotnego użytku: | - Tak, proszę. |
Pojemniki o prostym dnie o pojemności 1 tony z certyfikatem OHSAS 18001 i pętlami podnoszącymi w kącie
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| wielokrotnego użytku: | - Tak, proszę. |
| Kolor: | Biały |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Dostosowywalny duży worek FIBC do Twoich specyficznych wymagań opakowaniowych
| Wielkość: | 90x90x100cm |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
| Pojemność: | 1000 kg |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Zastosowalny i trwały duży worek FIBC do przechowywania materiałów masowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |

