Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
Torby antystatyczne 10^4-10^6 Ohm/m2 Dostosowany rozmiar Doskonała odporność na ścieranie
| Wielkość: | Duży |
|---|---|
| Odporność na UV: | Doskonały |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Przezroczyste wkłady do kontenerów transportowych PE Form Fit Liner, obciążenie 1000 kg
| materiał: | LLDPE + LDPE |
|---|---|
| Budowa: | dopasowany kształt, wkładka rurkowa |
| Nazwa: | Dopasowana wyściółka z dużej torby PE |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Dostosowywalny duży worek FIBC do Twoich specyficznych wymagań opakowaniowych
| Wielkość: | 90x90x100cm |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
| Pojemność: | 1000 kg |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, 100% dziewiczy polipropylen, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |

