Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
PP 1 Tonowa torba z przegrodą
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
1 tony Wentylowane worki Fibc Nie uziemiony Super Sack
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
| Umiejętność: | Antystatyczny |
Worki wentylowane PP z przepuszczającą wodę tkaniną na opakowanie o pojemności jednej tony
| Nazwa produktu: | duża torba z tkaniny penetrującej wodę |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
Wygodny i stylowy niebieski plecak szkolny dla dziecka z otworem do napełniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Górne: | Wylewka do napełniania |
1000 kg Un Certified Bulk Bags Tkana tkanina laminowana PP
| Materiał: | Tkany PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000 kg TYP C FIBC Plastikowe wodoodporne duże torby luzem
| Pojemność: | 1000kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |

