Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
Worki antystatyczne CROHMIQ niebieskie
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |
Pętle narożne UN Bulk Bags 2200lbs ASTM G 154-00 Biały 1000 kg
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Duże pojemniki liniowe PP Torby tkane, torby liniowe do pojemników
| Nazwa produktu: | Torba na 4 panele |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Worki antystatyczne o masie 1000 kg Dostosowany rozmiar i dobra odporność na zimno
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
Tkanina przewodząca, polipropylenowa, wentylowana, przegrodowa torba zbiorcza, odporna na promieniowanie UV 2T
| Odporność na UV: | Doskonały |
|---|---|
| Siła uszczelnienia: | Dobrze |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Dobry odporność na zimno 1500kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un certyfikowane torby masowe do transportu ciężkich towarów masowych
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Resistance to Corrosion: | Uv |
1-tonowe duże torby Jumbo o odporności na ścieranie Odporność na zimno 10^4-10^6 Ohm/sq
| Odporność powierzchniowa: | 10^4-10^6 omów/kw |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |

