Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
Worki polipropylenowe Un Fibc 3000 kg z certyfikatem SGS
| ROZMIAR: | 90 * 90 * 110 lub dostosowane |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z dolną wielkością 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
Torby antystatyczne z tkaniny przewodzącej 1000 kg Doskonała odporność na środki chemiczne
| Wielkość: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
100% polipropylenu dziewiczego klasy spożywczej FIBC zaprojektowany z 6 pętlami podnoszącymi i opcją Duffle Top
| Rodzaj: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 i 6:1 |
| Pętle do podnoszenia: | 2, 4, 6 |
Certyfikat ONZ 1000 kg Big FIBC Bag Bag z przegrodami Opakowanie do proszku chemicznego
| Rozmiar: | 90*90*110 lub dostosowane |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
1000 kg antystatyczne worki przemysłowe CROHMIQ niebiesko-białe do przechowywania proszku chemicznego
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |

