Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
1,5 ton Fibc Big Bag Masowy worek cementowy 1000 kg Jumbo Bag
| Nazwa produktu: | Duża torba PET |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 37*37’ |
| Kolor: | Jak na powyższym obrazku |
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
UN Big Bag FIBC Big Bag z górnym lejkiem napełniającym do toreb transportowych i sportowych
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Torba na cement
| Opcja dolna (rozładowanie): | Dostosowane |
|---|---|
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
| Nazwa produktu: | 100% dziewica PP |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Wielka torba ONZ 1000kg z podwójnym łańcuchem szwy i antystatyczną powłoką
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |

