Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
UN Jedna tona masowa torba Pakowanie towarów niebezpiecznych Jedna tona piasku Big Bag
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
UN Big Bag 1000 kg pojemność z krzyżowym zakrętem i błękitnym
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Torba na nawóz Fibc 1000 kg do piasku budowlanego
| Aplikacja: | TORBA DO NOSZENIA |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Duży worek typu Big Bag UN z króćcem napełniającym o pojemności 1000 kg do transportu materiałów sypkich
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Antystatyczna masa cementowa z piaskiem PP Tkana duża torba 4 Pętla narożna
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000KGS Cross Corner Circular / Tube Big Bag FIBC do pakowania granulek
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Cztery pętle 1000KGS Big Bag FIBC, Gleba Mineralna Konstrukcja Jednotonowe worki masowe
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |

