Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Pętle narożne krzyżowe UN Big Bag Białe Ochrona antystatyczna dla bezpiecznego transportu i obsługi
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
|---|---|
| Pętle: | róg poprzeczny |
| Pojemność: | 1000 kg |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
Biały przewodzący kontener IBC UN z niebieskimi pętlami narożnymi 1000 kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Okrągły / Rurowy półnarożny PP Tkany Big Bag FIBC Super Sack
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Transport / Przechowywanie UN Big Bag z kołnierzem wsypowym i uchwytami narożnymi
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Użycie: | Tote torebki-sportyczne lugot |
| Szycie: | podwójny łańcuch |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Wielki worek ONZ z 4 pętlami w kącie i pojemnością 1000 kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |

