Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Duży worek FIBC UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, pętle w kolorze niebieskim i kolor biały dla bezpiecznego transportu
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Big Bag przewodzący nawozy o odporności chemicznej i wodoodporności
| Odporność na wodę: | Dobry |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| siła rozdarcia: | Doskonały |
Biała duża tkana torba PP FIBC Super Sack Bulk Bag 35 '' X 35 '' X 47 ''
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Biała, czarna, szara, tkana, duża torba FIBC Innowacyjny, rurowy korpus
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Wielkość żywności FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% polypropylenu dziewiczego
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Składana duża torba odporna na wilgoć Okrągła torba masowa FIBC PP na minerały
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg-2000kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Duży worek UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, niebieskimi pętlami i wlewem do bezpiecznego transportu
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Big Bag z podwójnym szwem łańcuszkowym i powłoką antystatyczną
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |

