Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Duży worek typu Big Bag FIBC z niebieskimi pętlami, lejem napełniającym i podwójnym szwem łańcuszkowym
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Zastosowalny i trwały duży worek FIBC do przechowywania materiałów masowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Biały duży worek UN FIBC z obciążeniem 1000 kg, lejem napełniającym i niestandardowym nadrukiem logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Biały Big Bag UN z nadrukiem spersonalizowanego logo do bezpiecznego transportu i przechowywania
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
U-Panel Big Bag FIBC
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |

