Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc big bag ] mecz 167 produkty.
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Wytrzymały duży worek UN z białym kolorem, przegrodami i lejkiem napełniającym, z górą typu duffle, do potrzeb pakowania
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

